Кошик
Немає відгуків, додати
АВТОПОЇЗДИ ЗЕРНОВОЗИ, БУНКЕРИ-НАКОПИЧУВАЧІ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНІ, ВИРОБНИЦТВО
+380 показати номер

Про Egritech


Про компанію
Родючі чорноземи - це одне з головних надбань України. Наше зерно - активно експортується, по всьому світу, вважається вищим сортом і визнається кращим, у багатьох країнах. Щорічно в Україні, збирають мільйони тонн добірного врожаю пшениці та соняшнику, що в наслідку використовується, як високоякісна сировина, для виробництва безлічі продуктів харчування.
Український чорнозем - вкрай сприятливий, для вирощування високоякісного зерна.
У сучасному світі, для збільшення ефективності логістики зерна, аграрії використовують трехзвенной систему збору врожаю. Це має на увазі використання спеціальної сільськогосподарської техніки - накопичувального бункера перевантажувача і автопоїзда зерновоза.
"Egritech - це європейська якість за українською ціною!"
Історія створення компанії
Компанія Egritech створена в 2017 році, спільно з британською інжініріговою компанією Gartech Group, були розроблені основні технологічні рішення, для збільшення еффективности збору і транспортування врожаю зернових. Виробничі потужності компанії Egritech базуються в Україні, укомплектовані спеціалізованим обладнанням, що дозволяє виробляти понад 300 од. сільськогосподарської техніки в рік. Серійний випуск побудований на принципах європейських цінностей, а саме - висока якість, надійність і інноваційні рішення.
Технології Egritech
Кращий вибір для збільшення ефективності збору врожаю зернових культур і насіння понад 20%. В сільськогосподарську техніку Egritech, ми втілили: професійне конструкторське рішення британських колег з Gartech Group, висока якість матеріалів, що забезпечує зносостійкість і стабільну багаторічну роботу, а також доступну цінову політику та сприятливі умови розрахунку.
Якість
Якість нашої техніки визначається витривалістю і захистом від швидкого зношування деталей, вузлів та агрегатів. Ми використовуємо комплектуючі відомих світових виробників з Італії, Німеччини та Австрії. Зважаючи на зацікавленість українців закордонними брендами - ми поєднали європейські стандарти якості, за вітчизняною ціною. Наразі, для виробничих потужностей Egritech використовується найсучасніше високоточне обладнання з обробки металу. Висока якість визначає подальшу надійність нашої техніки!
Надійність
Надійність - це, в першу чергу, відсутність поломок техніки за сезон. Ми орієнтуємося саме на цей показник! Але у разі непередбачених ситуацій, наша сервісна служба працює 24/7 та надає гарантійну безкоштовну підтримку.
Ефективність
Бункер-перевантажувач від Egritech - має високу швидкість вивантаження зерна та на 30% пришвидшує збирання врожаю. Більш ніж у 80% господарств-клієнтів Egritech, термін окупності бункера-перевантажувача склав один сезон. А сільгосптехніка для транспортування зернових, напівпричепи та автопоїзди, втілюють собою конструкторські рішення, які зменшують масу автомобіля і збільшують максимально допустиму вагу вантажу, зниживши собівартість тонни-кілометра.
Переваги Egritech
1
Експертний рівень
Для виробництва сільськогосподарської техніки Egritech, ми застосовуємо багаторічний досвід британських колег тут, в Україні. Кращі промисловці країни, спільно з закордонними фахівцями - зуміли створити високоякісну сільськогосподарську техніку.
2
Гарантія якості
Для виробництва сільськогосподарської техніки Egritech - ми об'єднали багаторічний досвід британських колег Gartech Group, високий рівень українських машинобудівників, сучасні технології виробництва і першокласну сировину.
3
Індивідуальний підхід
Кожне замовлення є унікальним бізнес-рішенням. Всі розрахунки відбуваються індивідуально, відповідно Ваших вимог і міжнародних стандартів якості.
4
Підтримка клієнта 24\7
Торговий дім "Egritech" завжди готовий відповісти на всі питання своїх клієнтів. Ми гарантує безвідмовну роботу своєї техніки, а також максимальну технічну підтримку кожної одиниці сільськогосподарської техніки випущеної з-під нашого конвеєру.

Контакти

Henry Egritechegritech.prom.ua
Egritech
Виробник
Торгова компанія
Компанія, що надає послуги
УкраїнаКиїв02105, м. Київ, вул. Павла Усенка 8
парковка на стоянкеEgritech
2017200 тис. USD - 1 млн. USDТовариство з обмеженою відповідальністю
100 тис. - 200 тис. USD100 тис. - 200 тис. USD
300-1000 кв.м.02105, м. Київ, вул. Павла Усенка 8Зовнішній та внутрішній3
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
ISO 14000/14001
ISO/TS 16949
ISO 17799
OHSAS 18001