Корзина
Нет отзывов, добавить
АВТОПОЇЗДИ ЗЕРНОВОЗИ, БУНКЕРИ-НАКОПИЧУВАЧІ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНІ, ВИРОБНИЦТВО
+380 показать номер

Бункери перевантажувачі

Бункер перевантажувач накопичувач БНП
Бункер перевантажувач накопичувач БНП - сільськогосподарська техніка для збору врожаю, призначена для збільшення ефективності логістики зернових культур. Бункер перевантажувач сконструйований, спільно з британськими фахівцями, з інжинірингової компанії Gartech Group і відповідає міжнародним стандартам якості.
Кожна модель сільськогосподарської техніки Egritech - є унікальним бізнес-рішенням, проводитися за індивідуальними прорахунків, враховуючи максимальну прохідність, навантаження на техніку, особливість базування об'єктів зберігання зерна та ландшафту поля. Бункер накопичувач БНП сприяє безперервній роботі комбайнів, без зупинок.
Процес вивантаження комбайнів відбувається в русі, автоматично, без складнощів або володінь спеціалізованими вміннями. Бункери БНП від Egritech - виготовляються з найвищого ґатунку сировини і відповідають міжнародним стандартам якості. Система колісних пар використовує широко-профільну гуму - це мінімізує навантаження на ґрунт, збільшує прохідність і маневреність техніки, а також запобігає утворенню ґрунтових ущільнень. Конструкція бункерів БНП дозволяє заповнювати власний резервуар, одночасно двома комбайнами.
Основні положення роботи бункера БНП
Бункер накопичувач БНП - рухається в парі з комбайнами, безпосередньо в полі. Комбайни в русі - перевантажують зерно автоматично, до повного заповнення бункера, без втрати часу на зупинку. Після заповнення резервуара перевантажувача, бункер накопичувач - відправляється на край поля, де в подальшому відбувається його вивантаження, в спеціалізовані автопоїзди зерновози АСПС.
Процес вивантаження базується в одній частині поля. Зазвичай - це сприятливе місце, поза полем, що має вільний шлях до виїзду або дороги. Зерновози АСПС заповнюються рівномірно, по черзі і рухаються в конвеєрі, один за іншим. Уникаючи необхідності заходити в поле, зерновоз мінімізує вироблення частин ходової і за рахунок економії часу, істотно збільшує результати по ефективності логістики зерна, особливо після наслідків несприятливої погоди.
Використовуючи бункер перевантажувач БНП, Ви гарантовано: збільшуєте ефективність збору врожаю і логістики зерна до 30%; забезпечуєте збереження цілісності грунтів власного поля; збільшуєте довговічність роботи зерновозів.