Корзина
Нет отзывов, добавить
АВТОПОЇЗДИ ЗЕРНОВОЗИ, БУНКЕРИ-НАКОПИЧУВАЧІ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНІ, ВИРОБНИЦТВО
+380 показать номер

Зерновозы

Автопоїзд зерновоз і автомобіль самоскид
Сільськогосподарська техніка, від українського виробника - призначена для транспортування зернових культур і бере участь в триланкової системі збору врожаю. Автопоїзд зерновоз АСПС і автомобіль самоскид АС - сконструйовані спільно з британськими фахівцями, з інжинірингової компанії Gartech Group і відповідають міжнародним стандартам якості.
Кожна модель сільськогосподарської техніки від Egritech - є унікальним бізнес-рішенням, проводитися за індивідуальними прорахунків, враховуючи максимальну прохідність, навантаження на техніку, особливість базування об'єктів зберігання зерна та ландшафту поля.
Автопоїзд зерновоз АСПС розрахований на транспортування зернових - до 28 тон зернових за один раз. Підвіска має підвищену зносостійкість і розрахована, на стабільну роботу, при високих навантаженнях. Рама і несучі елементи - виготовлені з конструкційної низьколегованої сталі 09Г2С. Для виготовлення зерновозів і самоскидів Egritech - ми використовуємо конструкційну вуглецеву сталь Ст3пс. Гарантією зносостійкості є виробництво високоточної напівавтоматичного зварювання, що забезпечує якісний тонкий зварений шов, в середовищі захисних газів. Для спрощення перевезення і збереження сільськогосподарської продукції - кузова зерновозів Egritech, оснащені знімними дугами і вологовідштовхуючим тентом, з механізмом змотування і натягу, а також майданчиком для обслуговування, зі сходами.
Автопоїзд зерновоз і автомобіль самоскид від Egritech - має виконання декількох видів, залежно від різновиду шасі: FORD, MAZ, MAN та інші. Кожен вид, виконується індивідуально, під замовлення. Модифікація автопоїзда зерновозу і автомобіля самоскида - проводиться як з закритим, так і відкритим типом. Автопоїзд зерновоз і автомобіль самоскид від Egritech - оснащені перекидний платформою, що призводить ефективну, швидку і якісну вивантаження зернових культур. Зерновози і самоскиди від Egritech - оснащені верхньої навішуванням і затворами. Для зручності експлуатації, задній борт виконаний з двох частин - відкидний і орної. Автопоїзд зерновоз і автомобіль самоскид від Egritech - має багатошарове високоякісне лакофарбове покриття, що відмінно зберігає його поверхню, оберігає від стирання сипучими матеріалами, забезпечує високу зносостійкість і термічну стійкість, при транспортуванні гарячих матеріалів. Для універсальності і зручності використання, автопоїзд зерновоз і автомобіль самоскид від Egritech - оснащений додатковими відкидними бортами.